دور هیمینگوی داستان را در پشت این رادیکال Buzz Cut برمی دارد و چرا او یک شخص بهتر را ساخته است؟

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:34

امروزه در نمایشگاه سایز مارجان، مدل های متنوع سندرک لاک از طیف های مختلف سنین استفاده می کنند-فکر می کنم انور هاد به اشتراک گذاری فضا با Mark Vanderloo، Malgosia Bella و Kaia Gerber، به عنوان مثال، و همچنین انواع بدن و بافت مو. اما یک چهره درخشان از مدل بسته و بازیگر Dree Himingway، که اخیرا از موهای بلندش برای برش های خیره کننده و براق کوتاه استفاده کرده بود، به نظر می رسید ویژگی های آن را به طور قابل توجهی با ویژگی های ریز و درشت بسیار برجسته ای تنظیم کرده است.

هیمینگوی می گوید: "مبارزه با برش های جدید باعث شد که او احساس خود را نسبت به گذشته داشته باشد." همانطور که شایسته ترین موهای خواهران همینگویی این را می گوید، یک ماه پیش از تیراندازی، راه های خود را با امواج علامت تجاری خود باز کرد تا وقت خود را برای رشد به حالت عادی برساند.

"موهای من پتو امنیتی من بود، اما آن را نیز جنبه من girliest بود - آن را به myboyishness و آن را به زنانه ساخته شده است." بنابراین انتقال که بدون آن را دنبال کرد، او منعکس کرد، "بسیار بود در مورد پیدا کردن این زنانه در داخل من." او همچنین اشاره کرد که جرعه موی او فرصت برای از دست دادن چند عادت بد اضافی ارائه شده است.

"من یک ناامیدی زیادی را در یک مسیر قطع کردم. من خودم را به دیگر دختران مقایسه نمی کنم، چیزی است که من برای انجام آن بسیار کار می کنم. " "و من واقعا از نحوه رفتار با بدنم آگاهی دارم، زیرا نمی توانم در پشت موهایم پنهان شوم. من فقط از خودم مراقبت میکنم Buzz Cut The Dree واقعا خوشحال است. "یک تغییر زیبایی که به عنوان یک راه میانجی برای خودکفایی به نظر می آید؟ این قدرت مویی واقعا خوب را ببینید.


کریستینا آگویلرا با یک سایه چشم سیاه و سفید در هفته مد نیویورک تبدیل می کند

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:33

پس از یک فصل قرمز های خشخاش روشن و رژ لب های براق براق، ایده ورزش پوپ تاریک کتک خورده به نظر می رسد به طرز خارق العاده ای جذاب است. برای الهام گرفتن، کریستینا آگویلرا، که به نقاشی روی، دهانه عمیقا اشباع شده از یک شب پر زرق و برق در شهر، وارد بازار نیویورک مد روز شد، نگاهی بیاندازد.

از آنجایی که اولین بار تبدیل شدن به تکان دهنده برای پوشش آلبوم جدید خود، Liberation، که برای آن سازنده به نظر می رسد تازه صورت و چهره ای به نظر می رسد، کمی پوشانده شده (بدون حتی شلاق های نادرست آن)، سایه سیاه و سفید عمیق است. زوج با یک تلنگر از لاینر، ناخن لاکی گرم قرمز، و مجموعه ای از فرفری پلاتین مرطوب - یک نگاه است که به طور مرتب تحریک بارندگی پایدار شبانه - Aguilera یک نمایش جدید مودبانه ارزش دو برابر گرفته است. آن را به عنوان لوازم جانبی سبک خیابانی در نظر بگیرید که در مورد ارائه آرایش بدون آرایش می شود یک روند جدی برای پول خود را.


همه نکاتی که در مورد نکات زیبایی ستاره کشیدن از مراسم افتتاحیه مراسم افتتاحیه کاباره نشان می دهند

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:30

هومبرتو لئون گفت: "همه این ملکه ها آرایش خود را انجام می دهند، شما هرگز در هر نمایش دیگری نمی بینید،" در مراسم افتتاحیه، پشت سر گذاشت، با دیدن کاراکتر های بزرگتر از زندگی که در جداول وحشیانه Pop-up در Le Poisson Rouge اجرا شده است. به طور منظم، انتظار می رود که برچسب های غیر منتظره از لئون و کارول لیم (سفر به دیزنی لند، باله لباس)، و در این فصل همکاری با مسابقات کشیدن نژاد Ru Paul به عنوان نمایشگاه کاباره همه ستاره. کریستینا آگویلرا، سرپرست شگفت انگیز ممکن است لوله ها را به ارمغان آورده باشد، اما ستارگان و بچه های باشگاه کشیدن حجم خود را افزایش داده اند - با شلاق های طولانی طولانی و کلاه گیس ها را به حداکثر رسانده اند.

البته، آرایش عملکرد آماده است همه چیز در مورد قدرت ماندن جدی است. برای پراکسید، یکی از اعضای House of Fem-Anon که آرایش چشم فانتزی و دقیق دهان سیاه داشت، همه چیز درباره آرایش بدن وولف است. "من از رنگ سیاه خودم به عنوان خط چشم استفاده می کنم - این خیلی صاف، خیلی سریع، خیلی آسان است،" پخش گزارش داد، با پوشیدن دهان نقاشی شده در آن نیز، با رژ لب مات جفری ستار بالا رفت. این رنگدانه در یک گلدان طراحی شده است که با آب مخلوط شده است "اما اگر به مدت طولانی آن را بپوشم، من آنرا با اسپری کردن تنظیم میکنم و برای همیشه طول می کشد". (و لکه های سحر و جادو - قیمت کوچک برای کمال است.)

یک مگس جید مغناطیسی، از طریق یک ابر از اسپری تنظیم خود، از سازنده: سنگ مرمر سبز افشا کرد. "مردم از آن برای عکس های زیر آب استفاده می کنند، و من عرق زیادی، بنابراین من به آن نیاز دارم!" در همین حال، جراح کریستال سینچر Scarlet Envy، دست برای کشیدن مانیکور، برای اسپری ثابت کردن کریولان صحبت کرد. او گفت: "این صنعتی است و احتمالا قرار نیست برای چهره شما باشد، اما من آنرا اسپری می کنم و برای ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها کار می کند"، او گفت: با ضربه زدن به ضربه های دروغینش که با ماسک ضد آب Mally پوشیده شده است "فقط در مورد آهنگ کمی هیجان انگیز است و شما باید Aqua Net را دوست داشته باشید، "او افزود، امواج بلوند خود را از یک حوض به نظر می رسد در هرجایی بالای سر او آبشار. "من نمی دانم که آیا محیط زیست احساس مشابهی دارد، اما حجم را نمی توان معامله کرد." از طرفی، پادشاه Hyst'ee Lauder را به هواپیما میفرستد و موی صورتش را تمیز می کند تا "بسیاری از آدامس های روان" را در خود جای دهد.

این تمرین به طور پیوسته در اتاق بعدی انجام می شود، جایی که هنرمند آرایشگر پشت صحنه Thomas De Kluyver، مشغول تنظیم دقیق بقیه ی بازیگران به نظر می رسد - مدل های جاززلل Zanaughtti را با Maybelline SuperStay Matte Ink مایع رژ لب. اگر دهان همه چیز در مورد دقت بود، سایه چشم صورتی او Bowie-esque با نوک انگشتان پوشیده شد؛ در عین حال، مدل در صندلی بعدی، یک رنگین کمان از رنگ های گرمسیری در اطراف چشم ها را به نمایش گذاشت - تفسیر شگرف نماد غرور جهانی. (کل بازیگران، همراه با تیم آرایش و مدل موهای تحت هدایت Holli Smith از جامعه LGBTQ + آمدند.) De Kluyver گفت: "بسیاری از ما به نظر می رسد که ما انجام می شود از آرایش کشیدن الهام گرفته شده است، با اشاره به آیکون های مانند الهی و بانوی اسم حیوان دست اموز. (در واقع، انگیزه برای نمایش در بخشی از روزهای دبیرستان لئون بود، زمانی که او در اجرای یک باشگاه تمام ساله در سانتا مونیکا به نام سیرک به عنوان پاداش برای دریافت مستقیم به عنوان در مدرسه دست یافت.) "اما این است خیلی لاغرتر، "De Kluyver از اثر نقاشی، بداههار افزود. "من می خواستم آن را احساس کنم."

با بچه های مرکز شهر بچه ها همراه با ستاره های Instagram مانند گرسنه، که به عنوان هنرمند آرایش Björk مهتاب می شود، در حال حاضر دقیقا همین امشب بود. همانطور که برای بعد، زمانی که زمان آن است که تمام آن آرایش را خاموش کنید؟ "من با یک کرم سرد کلاسیک پرنده می روم،" اسکارلت انوی با یک لبخند گفت: "زیرا من احتمالا یک چسب گریس کمی بیشتر از شما می پوشانم".


هفته های مد روز نیویورک را به نمایش می گذارند

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:28

شما می توانید نفوذ جمعی را به عنوان عکاسان، سردبیران، مدل موهای خود و هنرمندان آرایش در این طبقه بعد از ظهر در طبقه دوم کلیسای ارتدوکس حفاظت از مقدسات مقدس در روستای شرقی ثبت نام کنید. به عنوان یک سرما، بارش باران در اوایل پاییز خارج شد، شلوار جین بافتن دستبندهای تازه را به صورت حجاب ترول تزئین کرد و عدیلی گیلبرت گلهای تازه را به مدل مو برای نمایش سالار 2019 Rodarte بپوشاند.

گلبرگ از جوانه های فردی و جرلدان توسط طراح گلدار لس آنجلس Joseph Free در سایه های قرمز، زرد، رنگ پریده و مایع اسپری رنگ آمیزی شده، کف چوبی را در کنار پین های چسباننده بپوشانده بود، زیرا تیم گیلبرت تباه شده بود. مدل موهای فرانسوی 48 بار مختلف را با 48 مدل مختلف به اتمام رسانده و راه های جدیدی برای ترکیب گل ها با طوقه های فلزی الهام گرفته از دکوراسیون و پرندگان به دست آورده است که توسط طراحان Laura و Kate Mulleavy انجام شده است. گیلبرت پس از پاسخ دادن به درخواست "عجیب و غریب" برای نمایش 6 بعد از ظهر، از زمان دریافت سیگنال الکترونیکی خود، قبل از پاسخ، از او خواسته بود. "1 بعد از ظهر"

او می گوید: "این برای نیویورک خوب است،" لحظه ای از لحاظ ساخت لباس مو، که نشانه های زیادی برای تخیل و خلاقیت در یک شهر است که در آن آرایش بدون آرایش و رشته های دست نخورده غالبا حکومت می کند. این یک بازگشت مناسب برای Mulleavys بود که طلای خود را به آنها نشان دادند و پس از دوازده سال پیش به پاریس به منهتن بازگشتند.

جیمز کالیاردوس، هنرمند آرایشگر جیمز کالیاردوس، که به هنر مدرن اشاره می کند، "ما می خواستیم نگاهی بیندازیم"، "جیمز کالیاردوس"، هنرمند آرایشگر، که اخیرا به هنر مدرن اشاره کرده است، نشان می دهد که "پیکاسو 1932 - عشق، شهرت، تراژدی" در "تیت مدرن"، به عنوان نقطه شروع برای "گرافیکی اما سبک هندسی" بلوک های نازک چشم در حاکمیت، فوجیسی روشن؛ کودک جین، آبی آبی؛ و Douro، زرد روشن است که او را به مدل های غلاف در اشکال مستطیل انتزاعی.

پالت رنگی رنگارنگ که شامل نه یک رنگ است، اما سه رنگ مختلف، و یک دهان آبی قرمز با رنگدانه LARS POWERMATTE LIP PULLER NARS POWERMATTE Lip Pigment، در صورت عدم توقف، قرمز رنگ که کالیاردوس اصرار دارد بر روی هر تن پوست کار می کند، مطابقت ندارد خیلی با نظاره گران آجیل گیلبرت. "این چیزها را در مسیرهای مختلف پرتاب می کند"، او اصرار داشت که رنگ اشباع شده با رمانتیک بودن در باند مایع باران بازی کند. "این چیزی است که آرایش همه چیز در مورد تعجب است. [کیت و لورا] ظرافت را درک می کنند، "Kaliardos احساس حس زیبایی خواهر دوتایی خود را ادامه داد، که علاوه بر تقویم نیویورک بسیار قدردانی می شود. به این معنا است که به خانه خوش آمدید، رودارت.


قبلی 1 بعدی