هفته های مد روز نیویورک را به نمایش می گذارند

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:28

شما می توانید نفوذ جمعی را به عنوان عکاسان، سردبیران، مدل موهای خود و هنرمندان آرایش در این طبقه بعد از ظهر در طبقه دوم کلیسای ارتدوکس حفاظت از مقدسات مقدس در روستای شرقی ثبت نام کنید. به عنوان یک سرما، بارش باران در اوایل پاییز خارج شد، شلوار جین بافتن دستبندهای تازه را به صورت حجاب ترول تزئین کرد و عدیلی گیلبرت گلهای تازه را به مدل مو برای نمایش سالار 2019 Rodarte بپوشاند.

گلبرگ از جوانه های فردی و جرلدان توسط طراح گلدار لس آنجلس Joseph Free در سایه های قرمز، زرد، رنگ پریده و مایع اسپری رنگ آمیزی شده، کف چوبی را در کنار پین های چسباننده بپوشانده بود، زیرا تیم گیلبرت تباه شده بود. مدل موهای فرانسوی 48 بار مختلف را با 48 مدل مختلف به اتمام رسانده و راه های جدیدی برای ترکیب گل ها با طوقه های فلزی الهام گرفته از دکوراسیون و پرندگان به دست آورده است که توسط طراحان Laura و Kate Mulleavy انجام شده است. گیلبرت پس از پاسخ دادن به درخواست "عجیب و غریب" برای نمایش 6 بعد از ظهر، از زمان دریافت سیگنال الکترونیکی خود، قبل از پاسخ، از او خواسته بود. "1 بعد از ظهر"

او می گوید: "این برای نیویورک خوب است،" لحظه ای از لحاظ ساخت لباس مو، که نشانه های زیادی برای تخیل و خلاقیت در یک شهر است که در آن آرایش بدون آرایش و رشته های دست نخورده غالبا حکومت می کند. این یک بازگشت مناسب برای Mulleavys بود که طلای خود را به آنها نشان دادند و پس از دوازده سال پیش به پاریس به منهتن بازگشتند.

جیمز کالیاردوس، هنرمند آرایشگر جیمز کالیاردوس، که به هنر مدرن اشاره می کند، "ما می خواستیم نگاهی بیندازیم"، "جیمز کالیاردوس"، هنرمند آرایشگر، که اخیرا به هنر مدرن اشاره کرده است، نشان می دهد که "پیکاسو 1932 - عشق، شهرت، تراژدی" در "تیت مدرن"، به عنوان نقطه شروع برای "گرافیکی اما سبک هندسی" بلوک های نازک چشم در حاکمیت، فوجیسی روشن؛ کودک جین، آبی آبی؛ و Douro، زرد روشن است که او را به مدل های غلاف در اشکال مستطیل انتزاعی.

پالت رنگی رنگارنگ که شامل نه یک رنگ است، اما سه رنگ مختلف، و یک دهان آبی قرمز با رنگدانه LARS POWERMATTE LIP PULLER NARS POWERMATTE Lip Pigment، در صورت عدم توقف، قرمز رنگ که کالیاردوس اصرار دارد بر روی هر تن پوست کار می کند، مطابقت ندارد خیلی با نظاره گران آجیل گیلبرت. "این چیزها را در مسیرهای مختلف پرتاب می کند"، او اصرار داشت که رنگ اشباع شده با رمانتیک بودن در باند مایع باران بازی کند. "این چیزی است که آرایش همه چیز در مورد تعجب است. [کیت و لورا] ظرافت را درک می کنند، "Kaliardos احساس حس زیبایی خواهر دوتایی خود را ادامه داد، که علاوه بر تقویم نیویورک بسیار قدردانی می شود. به این معنا است که به خانه خوش آمدید، رودارت.