همه نکاتی که در مورد نکات زیبایی ستاره کشیدن از مراسم افتتاحیه مراسم افتتاحیه کاباره نشان می دهند

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:30

هومبرتو لئون گفت: "همه این ملکه ها آرایش خود را انجام می دهند، شما هرگز در هر نمایش دیگری نمی بینید،" در مراسم افتتاحیه، پشت سر گذاشت، با دیدن کاراکتر های بزرگتر از زندگی که در جداول وحشیانه Pop-up در Le Poisson Rouge اجرا شده است. به طور منظم، انتظار می رود که برچسب های غیر منتظره از لئون و کارول لیم (سفر به دیزنی لند، باله لباس)، و در این فصل همکاری با مسابقات کشیدن نژاد Ru Paul به عنوان نمایشگاه کاباره همه ستاره. کریستینا آگویلرا، سرپرست شگفت انگیز ممکن است لوله ها را به ارمغان آورده باشد، اما ستارگان و بچه های باشگاه کشیدن حجم خود را افزایش داده اند - با شلاق های طولانی طولانی و کلاه گیس ها را به حداکثر رسانده اند.

البته، آرایش عملکرد آماده است همه چیز در مورد قدرت ماندن جدی است. برای پراکسید، یکی از اعضای House of Fem-Anon که آرایش چشم فانتزی و دقیق دهان سیاه داشت، همه چیز درباره آرایش بدن وولف است. "من از رنگ سیاه خودم به عنوان خط چشم استفاده می کنم - این خیلی صاف، خیلی سریع، خیلی آسان است،" پخش گزارش داد، با پوشیدن دهان نقاشی شده در آن نیز، با رژ لب مات جفری ستار بالا رفت. این رنگدانه در یک گلدان طراحی شده است که با آب مخلوط شده است "اما اگر به مدت طولانی آن را بپوشم، من آنرا با اسپری کردن تنظیم میکنم و برای همیشه طول می کشد". (و لکه های سحر و جادو - قیمت کوچک برای کمال است.)

یک مگس جید مغناطیسی، از طریق یک ابر از اسپری تنظیم خود، از سازنده: سنگ مرمر سبز افشا کرد. "مردم از آن برای عکس های زیر آب استفاده می کنند، و من عرق زیادی، بنابراین من به آن نیاز دارم!" در همین حال، جراح کریستال سینچر Scarlet Envy، دست برای کشیدن مانیکور، برای اسپری ثابت کردن کریولان صحبت کرد. او گفت: "این صنعتی است و احتمالا قرار نیست برای چهره شما باشد، اما من آنرا اسپری می کنم و برای ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها کار می کند"، او گفت: با ضربه زدن به ضربه های دروغینش که با ماسک ضد آب Mally پوشیده شده است "فقط در مورد آهنگ کمی هیجان انگیز است و شما باید Aqua Net را دوست داشته باشید، "او افزود، امواج بلوند خود را از یک حوض به نظر می رسد در هرجایی بالای سر او آبشار. "من نمی دانم که آیا محیط زیست احساس مشابهی دارد، اما حجم را نمی توان معامله کرد." از طرفی، پادشاه Hyst'ee Lauder را به هواپیما میفرستد و موی صورتش را تمیز می کند تا "بسیاری از آدامس های روان" را در خود جای دهد.

این تمرین به طور پیوسته در اتاق بعدی انجام می شود، جایی که هنرمند آرایشگر پشت صحنه Thomas De Kluyver، مشغول تنظیم دقیق بقیه ی بازیگران به نظر می رسد - مدل های جاززلل Zanaughtti را با Maybelline SuperStay Matte Ink مایع رژ لب. اگر دهان همه چیز در مورد دقت بود، سایه چشم صورتی او Bowie-esque با نوک انگشتان پوشیده شد؛ در عین حال، مدل در صندلی بعدی، یک رنگین کمان از رنگ های گرمسیری در اطراف چشم ها را به نمایش گذاشت - تفسیر شگرف نماد غرور جهانی. (کل بازیگران، همراه با تیم آرایش و مدل موهای تحت هدایت Holli Smith از جامعه LGBTQ + آمدند.) De Kluyver گفت: "بسیاری از ما به نظر می رسد که ما انجام می شود از آرایش کشیدن الهام گرفته شده است، با اشاره به آیکون های مانند الهی و بانوی اسم حیوان دست اموز. (در واقع، انگیزه برای نمایش در بخشی از روزهای دبیرستان لئون بود، زمانی که او در اجرای یک باشگاه تمام ساله در سانتا مونیکا به نام سیرک به عنوان پاداش برای دریافت مستقیم به عنوان در مدرسه دست یافت.) "اما این است خیلی لاغرتر، "De Kluyver از اثر نقاشی، بداههار افزود. "من می خواستم آن را احساس کنم."

با بچه های مرکز شهر بچه ها همراه با ستاره های Instagram مانند گرسنه، که به عنوان هنرمند آرایش Björk مهتاب می شود، در حال حاضر دقیقا همین امشب بود. همانطور که برای بعد، زمانی که زمان آن است که تمام آن آرایش را خاموش کنید؟ "من با یک کرم سرد کلاسیک پرنده می روم،" اسکارلت انوی با یک لبخند گفت: "زیرا من احتمالا یک چسب گریس کمی بیشتر از شما می پوشانم".