دور هیمینگوی داستان را در پشت این رادیکال Buzz Cut برمی دارد و چرا او یک شخص بهتر را ساخته است؟

چهارشنبه 21 آذر 1397
13:34

امروزه در نمایشگاه سایز مارجان، مدل های متنوع سندرک لاک از طیف های مختلف سنین استفاده می کنند-فکر می کنم انور هاد به اشتراک گذاری فضا با Mark Vanderloo، Malgosia Bella و Kaia Gerber، به عنوان مثال، و همچنین انواع بدن و بافت مو. اما یک چهره درخشان از مدل بسته و بازیگر Dree Himingway، که اخیرا از موهای بلندش برای برش های خیره کننده و براق کوتاه استفاده کرده بود، به نظر می رسید ویژگی های آن را به طور قابل توجهی با ویژگی های ریز و درشت بسیار برجسته ای تنظیم کرده است.

هیمینگوی می گوید: "مبارزه با برش های جدید باعث شد که او احساس خود را نسبت به گذشته داشته باشد." همانطور که شایسته ترین موهای خواهران همینگویی این را می گوید، یک ماه پیش از تیراندازی، راه های خود را با امواج علامت تجاری خود باز کرد تا وقت خود را برای رشد به حالت عادی برساند.

"موهای من پتو امنیتی من بود، اما آن را نیز جنبه من girliest بود - آن را به myboyishness و آن را به زنانه ساخته شده است." بنابراین انتقال که بدون آن را دنبال کرد، او منعکس کرد، "بسیار بود در مورد پیدا کردن این زنانه در داخل من." او همچنین اشاره کرد که جرعه موی او فرصت برای از دست دادن چند عادت بد اضافی ارائه شده است.

"من یک ناامیدی زیادی را در یک مسیر قطع کردم. من خودم را به دیگر دختران مقایسه نمی کنم، چیزی است که من برای انجام آن بسیار کار می کنم. " "و من واقعا از نحوه رفتار با بدنم آگاهی دارم، زیرا نمی توانم در پشت موهایم پنهان شوم. من فقط از خودم مراقبت میکنم Buzz Cut The Dree واقعا خوشحال است. "یک تغییر زیبایی که به عنوان یک راه میانجی برای خودکفایی به نظر می آید؟ این قدرت مویی واقعا خوب را ببینید.